شروع پرداخت وام ازدواج 50 میلیونی، هشدار در مورد سایت های غیرقانونی ثبت درخواست وام

به گزارش وبلاگ خانی، معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان نسبت به فعالیت و سودجویی احتمالی بعضی از سایت های غیرقانونی برای ثبت درخواست وام ازدواج هشدار داد.

شروع پرداخت وام ازدواج 50 میلیونی، هشدار در مورد سایت های غیرقانونی ثبت درخواست وام

به گزارش وبلاگ خانی، محمدمهدی تندگویان در تبادل نظر با ایسنا با بیان اینکه از هفته گذشته پرداخت وام ازدواج 50 میلیونی شروع شده است، گفت: با توجه به بخشنامه بانک مرکزی پیش بینی ما این است که تا خرداد ماه تمام شبکه بانکی برای پرداخت وام وارد عمل شوند.

وی در ادامه نسبت به فعالیت و سودجویی سایت های غیررسمی برای ثبت درخواست وام ازدواج هشدار داد و گفت: متاسفانه سایت هایی تحت عناوین مختلف از جمله مشاوره وام ازدواج، انتقال وام ازدواج، خرید و فروش وام ازدواج و... مشغول فعالیت هستند. در این سایت ها به محض ورود کاربر، آنها به لینک دیگری برای پرداخت هزینه مشاوره یا درصد انجام کار و ...منتقل می شوند.

معاون امور جوانان با تاکید بر اینکه به هیچ عنوان، لینکی غیر از سامانه تسهیلات قرض الحسنه وام قرض الحسنه بانک مرکزی به آدرس https://ve.cbi.ir برای ثبت درخواست وام ازدواج معتبر نیست، اظهار کرد: جوانان متقاضی وام ازدواج صرفا باید به این لینک مراجعه نمایند، چرا که مراجعه به سایر سایت های غیرمرتبط با خطر سوء استفاده اقتصادی از آنان همراه است.

تندگویان با اشاره به اینکه در این رابطه نامه ای نیز از سوی معاونت جوانان به پلیس فتا ارسال شده است، توضیح داد: فعالیت تمام سایت های دیگر غیر از سامانه بانک مرکزی غیرقانونی است و منجر به کلاهبرداری از کاربران خواهد شد.

وی در ادامه به موضوع کسر اقساط وام قرض الحسنه ازدواج جوانان از سوی بعضی بانک ها برخلاف ابلاغیه بانک مرکزی اشاره نمود و گفت: همچنان گزارش هایی مبنی بر کسر اقساط یا عدم برگشت مبلغ اقساط به حساب افراد به دست معاونت جوانان می رسد. این افراد می توانند با مراجعه به سامانه بانک مرکزی، از بخش امکانات سایت و در ادامه سامانه ثبت شکایات این موارد را اعلام نمایند تا پیگیری های لازم صورت بگیرد.

معاون امور جوانان شرح داد: این افراد باید شماره تسهیلات، شماره شعبه دریافت وام و موضوع پیش آمده مانند کسر اقساط را در سامانه مذکور شرح دهند تا بانک مرکزی برای برطرف مشکل آنها اقدام کند.

منبع: جام جم آنلاین

به "شروع پرداخت وام ازدواج 50 میلیونی، هشدار در مورد سایت های غیرقانونی ثبت درخواست وام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع پرداخت وام ازدواج 50 میلیونی، هشدار در مورد سایت های غیرقانونی ثبت درخواست وام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید